loading...
تفریحی

رکورد بزرگ ترین پل دنیا در چین به ارتفاع 565 (+عکس)

همیار سایت بازدید : 324 شنبه 24 مهر 1395 نظرات (0)

ساخت مرتفع‌ترین پل جهان در چین به پایان رسید - بازتاب 24

baztab24.com/.../ساخت+مرتفع+ترین+پل+جهان+در+چین+به+پایان+رسی...
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - این پل با ارتفاع 565 متر بر فراز دره «نیژو ریور» در جنوب چین ساخته شده است. ... برایتون انگلیس با ۱۶۲ متر ارتفاع نامش در کتاب رکوردهای گینس به عنوان باریک ترین برج. ... ساخت بزرگ ‌ترین رادیو تلسکوپ جهان در چین +عکس.

ساخت مرتفع‌ترین پل جهان در چین به پایان رسید - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/.../ساخت+مرتفع+ترین+پل+جهان+در+چین+به+پایان+...
مرتفع‌ترین پل جهان در چین تا پایان سال جاری میلادی به بهره‌برداری خواهد رسید. ... این پل با ارتفاع 565 متر بر فراز دره «نیژو ریور» در جنوب چین ساخته شده است. ... رکورد فعلی مرتفع ترین پل جهان در اختیار پل «سیدو ریور» در ایالت مرکزی هوبئی در چین است که در سال 2009 به ... ساخت بزرگ ‌ترین رادیو تلسکوپ جهان در چین +عکس.

ساخت مرتفع‌ترین پل جهان در چین به پایان رسید - نشر اخبار

www.nashrnews.org/.../ساخت+مرتفع+ترین+پل+جهان+در+چین+به+پایان...
این پل با ارتفاع 565 متر بر فراز دره «نیژو ریور» در جنوب چین ساخته شده است. ... رکورد فعلی مرتفع ترین پل جهان در اختیار پل «سیدو ریور» در ایالت مرکزی هوبئی در چین است که در سال 2009 ... ساخت بزرگ ‌ترین رادیو تلسکوپ جهان در چین +عکس.

تصاویر بلندترین پل جهان در چین با 565 متر ارتفاع | فایندز

www.finds.ir/iran-news/Tourism-Wonders/Beipanjiang...in...-/7986
۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - لقب بزرگترین پل جهان اکنون در اختیار " Le Viaduc de Millau " است. این پل به ارتفاع ۳۴۳ ... در حال حاضر رکورد مرتفع‌ترین پل جهان در اختیار پل سیدو (تصویر بالا) است. این پل نیز در چین واقع شده و ارتفاع آن به ۴۷۲ متر می‌رسد.

ساخت مرتفع ترین پل دنیا در چین به پایان رسید - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/news/ساخت-مرتفع-پل-جهان-چین-پایان.html
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مرتفع ترین پل دنیا در چین تا پایان سال جاری میلادی به بهره برداری خواهد رسید. ... این پل با ارتفاع 565 متر بر فراز دره «نیژو ریور» در جنوب چین ساخته شده است. ... رکورد فعلی مرتفع ترین پل دنیا در اختیار پل «سیدو ریور» در ایالت مرکزی هوبئی در چین است که در ... ساخت بزرگترین هواپیمای فضایی دنیا در چین ...

بلندترین پل جهان در چین عکس - خبر 24

www.khabar-24.com/search/?q=بلندترین+پل+جهان+در+چین+عکس
به گزارش مهر؛ بلندترین پل جهان با ارتفاع ۵۷۰ متر در استان گونیژو چین ساخته شد، این ... و طولانی ترین پل دنیا است، در مرکز چین به روی بازدیدکنندگان افتتاح خواهد شد. ... برچسب ها: آلمان ، سوسیس ، رکورد گینس چندرسانه‌ای عکس جالب از دوران کودکی ... و همچن